O nas

Anwalt im Büro

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Tombiś.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją skarpet dla dzieci oraz różnego rodzaju rajstopek dziecięcych.

Na polskim rynku nieprzerwanie działamy od 1994 roku, oferując współpracę głównie klientom biznesowym. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną.

Firma Tombiś, od początku działalności stawia sobie za cel dostarczanie Państwu wyłącznie najlepszych produktów. Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pociechy były ubierane w skarpety i rajstopy, które są wygodne, delikatne, wytrzymałe oraz miłe w dotyku. Do produkcji skarpet dziecięcych oraz rajstopek, używamy wyłącznie najlepszych, delikatnych materiałów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz rozległej wiedzy, stale poszerzamy nasz asortyment. Wszystko to po to, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania.

 

Skarpety i rajstopy dziecięce

W naszej hurtowni posiadamy rajstopy i skarpety dla dzieci do 7-8 lat. Aby zapewnić komfort najmłodszym, w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty wykonane z najlepszych gatunków materiałów. Stawiamy na oryginalność, dlatego produkowane przez nas serie są krótkie i niepowtarzające się.

Rajstopki klasyfikowane są według wzrostu dziecka od 50 do 134 cm, a skarpetki według wielkości stopy od 5 do 19 cm (numer buta 29). Asortyment pakowany jest w miksach kolorystycznych.

Hurtownia skarpetek i rajstop Tombiś to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów, ich użyteczność, elastyczność, naturalność oraz konkurencyjną cenę.

Podstawowym celem naszej działalności jest budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami. W tym celu stawiamy na profesjonalną ich obsługę oraz powiększamy ilość sklepów, w których będą mogli Państwo kupić skarpetki i rajstopki dziecięce.

Nasza hurtownia, producent rajstop i skarpetek zapewnia systematyczną i owocną współpracę.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skontaktowania się z nami. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji na temat działalności naszej firmy.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!